Акцiя "Сплачуй чи Добирай ОНЛАЙН"

У відділенні ПТ "ЛОМБАРД "ФОРУМ" вкажіть актуальний номер вашого мобільного телефону. Зареєструйтеся в Особистому кабінеті на нашому сайті та отримуйте повну інформацію про свої договори у реальному часі. Зареєструйте вашу банківську карту на ломбардному відділенні та активуйте карту у Кабінеті на нашому сайті, щоб мати змогу добирати кошти дистанційно. Тепер сплатити відсотки, погасити тіло кредиту чи отримати кошти на карту ви можете не виходячи із дому. Акція діє безстроково.

Швидка перезастава

Увага, швидка перезастава можлива за номерами ID і CS зазначених у договорі. Будь ласка, ретельно перевірте коректність введених даних.

Вхід в кабінет

Увага, вхід в особистий кабінет можливий тільки після реєстрації. Забули пароль?

Реєстрація паролю

Увага, реєстрація та зміна паролю можливі тільки після укладення першого договору у відділенні — використовуйте тільки номер мобільного телефону, вказаний при оформленні договору. Новий пароль повинен складатися, щонайменше, з 8 символів, що включають мінімум 1 заголовну, 1 малу букви та 1 цифру.

Одноразовий OTP-код

Увага, для продовження введіть одноразовий OTP-код, який надійде вам в SMS повідомленні через декілька хвилин.

Ой, лишенько!

Вибачте, але ваша остання дія викликала помилку й наразі ми не можемо продовжити. Будь ласка, ретельно перевірте коректність введених даних. Якщо ви вважаєте, що це технічна помилка — напишіть нам у чат або зателефонуйте за безкоштовним номером 0 800 752 430 (з 9:00 до 19:00, щоденно).

Вітаємо!

Ваш обліковий запис підтвердежено та надано доступ до особистого кабінету.

Дякуємо!

Ми вже отримали надану вами інформацію та аналізуємо її. Будь ласка, очікуйте на зворотній зв'язок від фахівця за вказаним телефоном або електронною поштою.