Новини

Шановні клієнти! Графік роботи ПТ ЛОМБАРД ФОРУМ:

Шановні клієнти! ПТ ЛОМБАРД ФОРУМ працює за наступним графіком: Відділення у м Черкаси: з 9 до 18. Відділення у містах Сміла та Золотоноша: з 9 до 17

Сплачуйте відсотки ОНЛАЙН.

Із 09.05.20 ЛОМБАРД ФОРУМ запускає новий сервіс на своєму сайті - ОНЛАЙН проплата відсотків з Особистого кабінету та оплата по ID та CS договора. Відтепер ви маєте змогу відслідковувати повну інформацію по своїх договорах та сплачувати відсотки не виходячи із дому.

Сплачуйте відсотки ОНЛАЙН.

Із 09.05.20 ЛОМБАРД ФОРУМ запускає новий сервіс на своєму сайті - ОНЛАЙН проплата відсотків з Особистого кабінету та оплата по ID та CS договора. Відтепер ви маєте змогу відслідковувати повну інформацію по своїх договорах та сплачувати відсотки не виходячи із дому.

Сплачуй відсотки-отримуй КЕШБЕК!

Із 01.03.20 ЛОМБАРД ФОРУМ запускає нову Акцію для своїх клієнтів - КЕШБЕК на мобільний телефон. Верифікуйте свій мобільний телефон, звернувшись до експерта на будь-якому із відділень ЛОМБАРДУ ФОРУМ. Отримуйте миттєве поповнення вашого мобільного при сплаті відсотків.

Як зробити Швидку перезаставу ОНЛАЙН.

Сплачуйте відсотки не виходячі з дому! Ви можете швидко сплатити відсотки особисто, або доручити сплату знайомим чи родичам. Все що для цього потрібно-лише ID та CS вашого Договору, які зазначені у правій верхній частині Специфікації. З ФОРУМОМ-швидше!

Як зробити перезаставу з Особистого кабінету.

Отримуйте детальну інформацію щодо усіх ваших діючих договорів у Особистому кабінеті. З кабінету ви можете продовжити дію одного, декількох або усіх договорів на вибір. З ФОРУМОМ-швидше!

Як зареєструватися в Особистому кабінеті.

Пройдіть просту процедуру реєстрації та отримайте доступ до детальної інформацію про всі ваші діючі договори та можливість одночасно сплачувати відсотки за один, декілька чи всі договори на вибір. З ФОРУМОМ-швидше!

Як змінити пароль в Особистому кабінеті.

Якщо ви забули чи втратили пароль до свого Особистого кабінету, пройдіть просту процедуру зміни пароля та відновіть доступ до інформації про ваші діючі договори та можливості продовжувати ваші договори не виходячи з дому! З ФОРУМОМ-швидше!

Швидка перезастава

Увага, швидка перезастава можлива за номерами ID і CS зазначених у договорі. Будь ласка, ретельно перевірте коректність введених даних.

Вхід в кабінет

Увага, вхід в особистий кабінет можливий тільки після реєстрації. Забули пароль?

Реєстрація паролю

Увага, реєстрація та зміна паролю можливі тільки після укладення першого договору у відділенні — використовуйте тільки номер мобільного телефону, вказаний при оформленні договору. Новий пароль повинен складатися, щонайменше, з 8 символів, що включають мінімум 1 заголовну, 1 малу букви та 1 цифру.

Одноразовий OTP-код

Увага, для продовження введіть одноразовий OTP-код, який надійде вам в SMS повідомленні через декілька хвилин.

Ой, лишенько!

Вибачте, але ваша остання дія викликала помилку й наразі ми не можемо продовжити. Будь ласка, ретельно перевірте коректність введених даних. Якщо ви вважаєте, що це технічна помилка — напишіть нам у чат або зателефонуйте за безкоштовним номером 0 800 752 430 (з 9:00 до 19:00, щоденно).

Вітаємо!

Ваш обліковий запис підтвердежено та надано доступ до особистого кабінету.

Дякуємо!

Ми вже отримали надану вами інформацію та аналізуємо її. Будь ласка, очікуйте на зворотній зв'язок від фахівця за вказаним телефоном або електронною поштою.