Новини

Новий товар! Находження у магазин ТехноБУнт.

16.08.2020 р. надійшов новий товар у магазини ТехноБУнт за адресами: -м. Черкаси, вул. Припортова, 39; -м. Черкаси, бул. Шевченка, 258; -м. Сміла, вул. О. Бобринського, 3; -м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 4а. Мобільні телефони, ноутбуки, кухонна техніка, електроінструмент та багато іншого. Приходьте, чекаємо на Вас!

Новий товар! Находження у магазин Золотий Стиль.

16.08.2020 р. надійшов новий товар у магазини Золотий Стиль за адресами: -м. Черкаси, вул. Вернигори, 4; -м. Черкаси, бул. Шевченка, 335; -м. Сміла, вул. О. Бобринського, 3; Золоті та срібні каблучки, сережки, ланцюги, браслети та багато іншого. Приходьте, чекаємо на Вас!

Сплачуйте відсотки ОНЛАЙН.

Із 09.05.20 ЛОМБАРД ФОРУМ запускає новий сервіс на своєму сайті - ОНЛАЙН проплата відсотків з Особистого кабінету та оплата по ID та CS договора. Відтепер ви маєте змогу відслідковувати повну інформацію по своїх договорах та сплачувати відсотки не виходячи із дому.

Сплачуй відсотки-отримуй КЕШБЕК!

Із 01.03.20 ЛОМБАРД ФОРУМ запускає нову Акцію для своїх клієнтів - КЕШБЕК на мобільний телефон. Верифікуйте свій мобільний телефон, звернувшись до експерта на будь-якому із відділень ЛОМБАРДУ ФОРУМ. Отримуйте миттєве поповнення вашого мобільного при сплаті відсотків.

Швидка перезастава

Увага, швидка перезастава можлива за номерами ID і CS зазначених у договорі. Будь ласка, ретельно перевірте коректність введених даних.

Вхід в кабінет

Увага, вхід в особистий кабінет можливий тільки після реєстрації.

Реєстрація паролю

Увага, реєстрація та зміна паролю можливі тільки після укладення першого договору у відділенні — використовуйте тільки номер мобільного телефону, вказаний при оформленні договору. Новий пароль повинен складатися з 8 символів, що включають мінімум 1 заголовну, 1 малу букви та 1 цифру.

Одноразовий OTP-код

Увага, для продовження введіть одноразовий OTP-код, який надійде вам в SMS повідомленні через декілька хвилин.

Ой, лишенько!

Вибачте, але ваша остання дія викликала помилку й наразі ми не можемо продовжити. Будь ласка, ретельно перевірте коректність введених даних. Якщо ви вважаєте, що це технічна помилка — напишіть нам у чат або зателефонуйте за безкоштовним номером 0 800 752 430 (з 9:00 до 19:00, щоденно).

Вітаємо!

Ваш обліковий запис підтвердежено та надано доступ до особистого кабінету.

Дякуємо!

Ми вже отримали надану вами інформацію та аналізуємо її. Будь ласка, очікуйте на зворотній зв'язок від фахівця за вказаним телефоном або електронною поштою.