Акції та подарунки

на сайт

Правила   проведення   Акції     “Виграй Мрію” 

серед          клієнтів        Повного   товариства    

“Ломбард “Форум”    (Михайленко і Компанія),

(нова редакція)

Затверджено   наказом N16  від  19.05.2017 р.

 

1. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

 1. Акція проводиться з метою заохочення клієнтів Товариства, які користуються послугами Повного товариства “Ломбард “Форум” (Михайленко і Компанія)

2. СТРОКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1. Строк дії акції – з 20.05.2017 р. по 31.12.2018 р.
2. Ви можете прийняти участь в акції, якщо Ви являєтесь клієнтом ПТ "Ломбард "Форум" (Михайленко і К).
3. Акція проводиться у всіх ломбардних відділеннях ПТ "Ломбард "Форум" (Михайленко і К).
4. В акції розігруються призи в такій черговості:
    -Путівка на Середземне море на 1 особу;
    -Телевізор;
    -Музичний центр;
    -Мікрохвильова піч.
 Наступний приз поступає в розіграш після того, як попередній приз виграно і т.д.
 5. Ви маєте право отримати Акційний квиток кожного разу, коли при погашенні/перезаставі кредиту(ів) сплачуєте cуму за користування, яка дорівнює або більша 30-ти грн., незалежно від кількості договорів. За один візит Ви можете отримати не більше одного Акційного квитка. Зверніть увагу, якщо Ви не отримали Акційний квиток безпосередньо під час проведення кредитної операції, ви не можете отримати його пізніше.
6. Акційний квиток являє собою паперову картку із зображенням 25-ти квадратів, що вкриті захисним покриттям. Під захисним покриттям кожного квадрата може знаходитися або зображення смайла, або зображення букви “П”. На кожному білеті під захисним шаром є рівно п'ять квадратів із зображенням букви „П”. Вам потрібно стерти покриття в точності з п'яти квадратів (ні більше, ні менше). Якщо на кожному з квадратів є зображення букви „П” – Ви виграли Приз. Зверніть увагу, якщо на Акційному квитку ви пошкодите покриття більше ніж на п'яти квадратах, та/або пошкодите покриття нижнього лівого прямокутника з написом   "Не стирати", такий Акційний квиток вважатиметься недійсним.
7. Процедуру стирання захисного покриття необхідно здійснити до завершення ломбардної операції (отримання від працівника ломбарду прибуткового касового ордеру), по завершення якої Акційний квиток повертається працівнику ломбарду для фіксації факту участі квитка в Акції „Виграй мрію”.
8.  Найменування Приза, що розігрується в даний момент, розміщується на доступному для огляду місці в кожному Ломбардному відділенні ПТ "Ломбард "Форум" (Михайленко і К).

3. УМОВИ ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ

1. Перед отриманням призу Акційний квиток перевіряється на справжність. Будь-який з виграних Призів (окрім Путівки), ви можете отримати на протязі 10 днів з дати пред'явлення Акційного квитка уповноваженому представнику ПТ "Ломбард "Форум" (Михайленко і К).  Дата поїздки по Путівці узгоджується із представником ПТ “Ломбард “Форум” (Михайленко і К).
2. Призи вручаються в натуральному вигляді, видача грошового еквівалента призу не проводиться.
3.  Переможець, для отримання призу, зобов’язується пред’явити оригінал та надати копію паспорта громадянина України, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру протягом 10 (десяти) днів з дати виграшу.
 Переможець Акції зобов'язується підписати всі необхідні документи, пов'язані з отриманням Призу. Відомості та документи, які передаються Переможцями згідно цих Правил Товариству, надаються з метою нарахування і перерахування до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим та іншим законодавством України.
 4. Переможець Акції зобов'язаний отримати Приз особисто та не має права передавати своє право на отримання призу третім особам. Переможець зобов’язується надати право ПТ “Ломбард “Форум” (Михайленко і К) на використання його імені, адреси, фото та виступів для рекламної компанії та анонсу наступних акцій Товариства, а також право на публікації цих даних у ЗМІ за винятком випадків, коли переможець відмовляється від призу.

БАЖАЄМО УСПІХУ!